Δευτέρα 13 Δεκεμβρίου 2010

ΔΗΛΕΣΙ - Α.Ο ΘΗΒΑ 0-2

Στο 26’ λεπτό του αγώνα ο Μπινιάκος ανοιξε το σκόρ, μετά από μια ωραία πάσα του Μπούνα από δεξιά ο Μπινιάκος με ένα ωραίο πλασε έστειλε την μπάλα στα δίχτυα , το δεύτερο γκολ για την ομάδα της Θήβας το έβαλε ο Κωτσαλάς με μία ωραία κεφαλιά μετά από σέντρα του Παπαδόπουλου στο 29΄του αγώνα έκανε το 0-2 και έτσι πήρε τους 3 βαθμούς και κρατάει την δεύτερη θέση με διαφορά ενός βαθμού από την πρωτοπόρο ομάδα, αφού η Μαγούλα ήρθε 0-0 με τα Λουκίσια.

Στο 43΄ κέρδισε το Δήλεσι πέναλτι εκτελέστηκε από τον Παπασταθόπουλο η μπάλα πήγε στο δοκάρι ο διαιτητής έδωσε επανάληψη το εκτέλεσε ο Σιδέρης το οποίο απέκρουσε ο Γενιτσαρίδης, ένα ακόμα δοκάρι για την ομάδα της Θήβας στο 76’ του αγώνα με τον Μανταδάκη.